Odświętne upięcie z warkoczem

Grudzień. W klubach fitness nagle zrobiło się tłoczno − jedni chcą zabłysnąć w skąpych, wydekoltowanych sukniach, inni szykują miejsce na świąteczne specjały (bez względu na motywację widać znaczny ruch w interesie). Witryny sklepów wabią kreacjami kusząco wyeksponowanymi pośród bożonarodzeniowych ozdób, po Facebooku krążą zdjęcia wymyślnie udekorowanych pierników, a parkingi w galeriach handlowych pękają w szwach, co niechybnie oznacza, że poszukiwanie prezentów wkroczyło w fazę decydującą. Mnie też się udziela odświętny nastrój. Zaczynam myśleć o nieśpiesznych rodzinnych spotkaniach, ulubionych potrawach wigilijnych, pachnącej lasem choince − nawiasem mówiąc zawsze trochę za dużej jak na gabaryty naszego salonu i utrudniającej korzystanie z szafy… Próby namówienia D. na zakup mniejszego drzewka są z góry skazane na niepowodzenie; w końcu to nie jego szafa ;‑)

Nie ważne, że rozmowy przy stole zmierzają czasem w kierunku polityki, co grozi zupełnie nieświąteczną awanturą, że prezenty nie zawsze trafione i że przygotowaniom towarzyszy stanowczo za dużo emocji. Co z tego, że u teściowej atakuje nieprzyzwoicie pyszna karpatka, której nadużycie grozi niemożnością wciśnięcia się w wydekoltowaną suknię, zwłaszcza tę skąpą ;‑) 

Boże Narodzenie ma w sobie jakąś magię. Jest krokiem w niecodzienność

 

Odświętne upięcie - koczek

Odświętne upięcie z warkoczemOdświętne upięcie na średniej długości włosach

 

Nie ulega wątpliwości, że święta, i sylwester wymagają stosownej oprawy. Wypada się z ich okazji odstroić. Może nie aż tak, by robić konkurencję choince, ale trochę zaszaleć jednak trzeba. Żeby tę niecodzienność wyraźnie podkreślić. Fryzura, makijaż, sukienka − inne niż zawsze. Po szaleństwie świątecznych przygotowań miło będzie się poczuć kobietą luksusową. Prawda?

Przedstawiam Wam dzisiaj odświętne upięcie wyczarowane na mojej głowie przez Agatę Falkiewicz z salonu fryzjersko-kosmetycznego Le Chic. Tak kunsztowna fryzura sprawdzi się podczas uroczystej wigilijnej kolacji. Elegancki sylwester też będzie dla niej dobrym pretekstem :‑)

Salon Le Chic specjalizuje się w kobiecych metamorfozach (stylizacja włosów i paznokci, a także profesjonalny makijaż). W ofercie są również zabiegi kosmetyczne na twarz, szyję i dekolt oraz specjalistyczne konsultacje z trychologiem. Jednym słowem upiększanie kompleksowe − od stóp do głów. Bo wszystkie kobiety są piękne. Tylko niektóre jeszcze o tym nie wiedzą. A za tydzień odświętne upięcie w towarzystwie wyrafinowanego makijażu, czyli efekty pracy wizażystki. Nie sądziłam, że można mi zrobić aż tak spektakularne oko. A jednak. Wprawna ręka potrafi zdziałać cuda.

 

.Polub moją stronę na Facebooku, aby być na bieżąco:

 

Salon fryzjersko-kosmetyczny Le Chic

Odświętne upięcie w salonie Le Chic

Odświętne upięcie w salonie Le Chic - koczek z warkoczem

Odświętne upięcie w salonie Le Chic

Odświętne upięcie - koczek

zdjęcia: Dariusz Siemiaszko, kadrowanie i obróbka: Małgorzata Magenta-Siemiaszko

 

 

(Przeczytano 432 razy)

Comments

 1. Magda

  Fryzura misternie upięta do pięknej misternie dzierganej koronki. Bardzo spójna stylizacja retro, pełna gracji. Aż nie mogę się doczekać kolejnej odsłony z makijażem – to będzie kropka nad „i”

  Reply
  1. Małgorzata Magenta-Siemiaszko Post author

   Ja też nie mogę się doczekać. Chwilowy brak kropki nad „i” odrobinę mi doskwiera, bo zwykle nie pokazuję się publicznie bez makijażu ;-)

   Reply
  1. Małgorzata Magenta-Siemiaszko Post author

   Oczywiście na Białostocką do Le Chic ;-)
   Bardzo dziękuję, Aniu :))

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *