O mnie i o moim blogowaniu

Bardzo mi miło, że tu zaglądasz. 
Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i że będziemy mogły (albo mogli) lepiej się poznać.

.

DAR_1778_1

 

Jestem żoną i matką, a przy tym kobietą aktywną zawodowo. Pracuję w dużym wydawnictwie edukacyjnym, prowadzę blog, regularnie ćwiczę (bo fitness dobrze mi robi na głowę).

Ścigam się z czasem.

Mam na karku 40+, ale wciąż udaję (głównie przed sobą), że to 20 ;‑)

Chciałabym, aby mój blog stał się miejscem wymiany doświadczeń i źródłem dobrych pomysłów. Dawniej kobiety mogły czerpać z wiedzy starszych koleżanek, dziś większość z nas żyje osobno. Sądzę, że często wyważamy drzwi, które ktoś już kiedyś otworzył. Dzielmy się nawzajem swoim know-how. Bo może wcale nie trzeba mieć zasobnego portfela i mnóstwa wolnego czasu, by efektywnie zadbać o formę i zdrowie?

 

Miłej lektury :‑)

Małgorzata Magenta-Siemiaszko

 

P.S. Jeśli masz jakieś sugestie albo pytania, napisz do mnie.

 

[contact-form-7 id=”171″ title=”Formularz 1″]

 

 

Comments

 1. Jarek

  Dzień dobry,
  Chciałbym się zapytać, czy w Słowackim Raju potrzebne jest obuwie do chodzenia po górach, czy można spokojnie spacerować np. w adidasach ewentualnie sandałach (te ostatnie to może już lekka przesada z mojej strony)? Drugie pytanie mam trochę nietypowe. Jakiego zestawu obiektywów używasz?

  Pozdrawiam

  Jarosław Pyrz
  j.pyrz@wp.pl

  Reply
 2. admin Post author

  Witam,
  w Słowacki Raju polecam buty górskie choć oczywiście ktoś uparty przejdzie i w adidasach. Wszystko rozbija się o pogodę. W Słowackim Raju poruszamy się głównie dolinami którymi płyną strumienie. Jeśli przez dłuższy czas nie padało to powinno być ok, ale jeśli spadnie deszcz to ścieżki od razu robią się śliskie nie mówiąc o drabinach czy kładkach których jest sporo. Rozsądek więc podpowiada zaopatrzyć się w lepsze buty.
  Jeśli zaś chodzi o zestaw obiektywów to używam dwóch podstawowych: Nikkor 16-85 oraz Nikkor 70-300.
  Pozdrawiam
  DS :)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *